Датчики контролю протікання води

Завантаження...

Датчики протікання води для системи Neptun - опт і роздріб

Що більше точок об'єкта контролюється, то швидше система реагує на аварійну ситуацію. Щоб розширити базову систему антипротечки, e-commerce компанія WarmOn пропонує купити додаткові датчики протікання води "Нептун". У каталозі доступні різні конструкції:

  • Базові дротові датчики «Нептун» SW005 комплектуються кабелем 10 метрів і можуть підключатися до всіх модулів, що управляють, актуальної лінійки. Переваги — не потрібно контролювати заряд елемента живлення або якість зв'язку радіоканалу. Індивідуальна плата первинної обробки захищає від помилкових спрацьовувань через електромагнітні наведення.
  • Дротовий датчик «Нептун» SW007 відрізняється круглою формою корпусу. Його розмір сумісний зі стандартною коронкою. Встановлення на будь-якому об'єкті не складе труднощів.
  • Датчик протікання води Neptun RSW з радіочастотною комунікацією дозволяє позбавитися зайвих проводів і, головне, змонтувати систему вже після виконання чистового ремонту. Живиться від літієвого елемента, заряд якого відстежує самостійно і сигналізує про необхідність заміни батарейки на блок керування. Сумісний із системами Neptun ProW+ звичайною та з WiFi.

Датчики протікання води «Нептун» повністю герметичні. Після спрацювання їх контакти достатньо протерти сухою серветкою.

Купити датчики протікання «Нептун» за ціною виробника

WarmOn — прямий представник компаній-виробників в Україні. Ми готові допомогти у вирішенні будь-яких технічних питань, пов'язаних із розробкою проектів на базі нашого обладнання:

  • Фахівці порекомендують оптимальну за ціною та характеристиками систему для вашого об'єкта та прорахують потрібну кількість датчиків протікання «Нептун», яке знадобиться для коректної роботи.
  • На складі у достатній кількості присутні датчики контролю протікання води всіх типів. Готові відвантажити замовлення будь-якого обсягу в найкоротший термін. Якщо потрібна дуже велика партія, або ви плануєте роботи на масштабному об'єкті — оформляйте попереднє замовлення.
  • Доставляємо «Нептун» датчики протікання води по всій Україні поштовими службами.
  • Наші ціни залишаються найкращими. Постійним та бізнес-клієнтам приготували спеціальні знижки.
  • Звичайно, на кожну одиницю обладнання надається офіційна гарантія. Товар повністю захищений від підробок.

Щоб проконсультуватися у конструкторів нашої компанії або купити датчики протікання води «Нептун» до своєї системи, зв'яжіться з нами зручним способом.


Датчик протікання води ціна

 Найменування Ціна
 Датчик контролю протікання води SW007569 грн за штуку
 Датчик контролю протікання води SW005 589 грн за штуку
 Радіодатчик контролю протікання води RSW+ 2014  1509 грн за штуку
 Радіодатчик Neptun Smart 8681579 грн за штуку

*Точні ціни дивіться на картці товару


У нас Ви також можете купити: