Терморегулятори

Завантаження...
Продукція за
 1. Терморегулятор ОКЕ-10
    1 300 грн
  0%
  () Reviews
  -
  +
 2. Терморегулятор ОКЕ-20
    3 600 грн
  0%
  (0) Reviews
  -
  +

Терморегулятори для теплої підлоги та систем сніготанення в магазині виробника - опт та роздріб

Регулятор температури — обов'язковий елемент при монтажі інженерних систем на основі електричного кабелю, що гріє, таких як тепла підлога, системи антизледеніння. E-commerce компанія WarmOn пропонує купити контролери теплої підлоги та систем сніготанення власного виробництва, серед яких торгові марки «Теплолюкс» (Teploluxe), Warmstad, OneKeyElectro, Terneo:

 • Кожен модуль розробляється нашим конструкторським бюро з урахуванням технічних характеристик кабелю, що використовується.
 • Технологічні потужності з виготовлення термостатів для теплої підлоги та вимикачів системи сніготанення також розміщені на наших підприємствах. Ми повністю контролюємо якість кожної одиниці виробу.
 • Продукція проходить обов'язковий технічний контроль.
 • Терморегулятори для теплої підлоги та інших систем отримали сертифікати відповідності та можуть застосовуватись в Україні.

Фахівці компанії допоможуть підібрати оптимальне обладнання. Наші ціни на терморегулятори для теплої підлоги залишаються найвигіднішими серед контролерів аналогічного класу та функціональності.

Доставка — поштовими службами по всій Україні.

Асортимент регуляторів температури теплої підлоги та системи сніготанення

Залежно від персональних вимог до комфорту, типу нагрівача, що використовується, ви можете терморегулятор для теплої підлоги купити дуже різних конструкцій:

 • Механічні термостати для теплої підлоги оснащені поворотним дисковим терморегулятором та вимикачем системи. Це найпростіші, а тому найдешевші прилади. Температура — єдиний параметр, яким вони оперують.
 • Електронні контролери з кнопковим керуванням зручніші та відрізняються розширеним набором функцій. Зазвичай це програмовані терморегулятори теплої підлоги з таймером, різними діапазонами температур та іншими можливостями. Оснащуються РК-дисплеєм.
 • Електронні сенсорні регулятори теплої підлоги набагато зручніші за кнопкові. Термін життя перемикачів на сенсорному терморегуляторі в рази вищий, а зовнішній вигляд чудово вписується в будь-який інтер'єр.
 • Wi-Fi терморегулятори для теплої підлоги керуються дистанційно. Програма на смартфоні або обліковий запис на ресурсі техпідтримки зв'язується з контролером по Вай Фай. Зазвичай вся необхідна інформація зберігається у хмарі, там накопичується статистика роботи. Її аналіз дозволяє оптимізувати витрати енергії. А ще WiFi регулятор теплої підлоги сумісні із системою «Розумний Дім».

Терморегулятори теплої підлоги зазвичай вставляють у рамку. У багатьох моделях замість рідної можна використовувати рамки провідних виробників електрофурнітури — Legrand Valena, Schneider Electric Unica.

Терморегулятори для систем сніготанення доступні в рамковому форматі та в корпусі під стандартну Din-рейку.

Довірте температурний комфорт обладнанню, яке знає все про економію та безвідмовну роботу.У нас Ви також можете купити: