Про нас

Завантаження...

Компанія WARMON.COM.UA (Варм-Он Україна) – e‑Сommerce компанія, яка пропонує широкий вибір систем електрообігріву, а також електротехнічних товарів та сантехнічного обладнання спеціального призначення відомих торгових марок.

Більше 600 найменувань товарів на власному складі
Ми не привозимо товари зі складів інших виробників, тому що маємо свої власні. У чому плюс? Ви замовляєте – ми доставляємо. Без затримок. Точно за часом.
 
Представлена ​​нами продукція є офіційною та захищена від підробок
Повністю відповідає європейським стандартам якості (VDE, CE)
 
Наша цінність - наш Покупець
Незалежно від того, хто Ви, фізична особа або велика промислова група, ми докладемо максимум зусиль, щоб Ви залишилися задоволені замовленням. Нашим клієнтам гарантується ввічливе та уважне ставлення, висока якість обслуговування та абсолютна чесність при доборі обладнання, що повністю відповідає запитам споживача.
 
Прямі контракти із заводами-виробниками
Ми продаємо тільки офіційний товар, тому що маємо прямі контракти та є офіційним постачальником провідних виробників галузі.
 
Кваліфікований та досвідчений персонал
Досвід спеціалістів технічного сервісу Варм-Он допоможе правильно підібрати будь-яку продукцію відповідно до Ваших вимог або поставленого завдання. Ви завжди зможете отримати консультацію як на етапі підбору, так і в процесі експлуатації.
 
Гарантія повернення
Ми повністю дотримуємося законодавства та гарантуємо повернення коштів за обладнання на будь-якому етапі замовлення. Про це докладніше можна дізнатися на сторінці "Повернення та гарантія".

Цифри та факти

13 800 000
Систем електрообігріву
1 500 000
Кілометрів
5 500 000
Терморегулятори
25 000
Кілометрів
1 100
Кілометрів