Електрофурнітура

Завантаження...

Розетки та вимикачі оптом — від виробника

При використанні електричних та слаботочних мереж більша частина експлуатаційного навантаження лягає на електроустановлювальні вироби — розетки, вимикачі, вимикачі. Вони повинні витримати багаторазове підключення споживачів, зберегти при цьому надійний контакт та забезпечити безпеку користувача. Інтернет-магазин e-commerce компанії WarmOn пропонує купити дизайнерську електрофурнітуру надійної якості, розроблену нашою дизайнерською групою. Як прямий постачальник забезпечимо:

  • Повний перелік виробів представлених брендів. У каталозі ви зможете підібрати повну комплектацію для домашньої офісної мережі.
  • Мінімальні ціни — електрофурнітура продається без націнок численних посередників Постійним покупцям та на оптові поставки надаються індивідуальні знижки.
  • Офіційну повну гарантію виробника. Якщо виявився виробничий шлюб, будь-який виріб можна швидко замінити на аналогічну належну якість.

Вибираєте, які купити електроустановлювальні вироби, і потребуєте допомоги експерта — зв'яжіться із консультантами нашої компанії. Вони дадуть відповідь на всі питання, нададуть докладні технічні характеристики по кожній позиції, порекомендують оптимальне рішення для вашого випадку.

Електрофурнітура у будь-якому обсязі доставляється поштовими компаніями по всій Україні. Асортименти з онлайн каталогу вже на складі. Пересилання замовлення займає до 3-5 робочих днів.

Допоможемо купити електроустановлювальні вироби для будь-яких цілей

Асортимент складає електрофурнітура для силової електрики та слаботочних мереж та підходить для дизайну інтер'єру будь-якої складності. Це:

  • Розетки електричні однофазні 220 В із захистом від проникнення пилу та вологи IP20 — призначені для живлення звичайних побутових приладів та офісної техніки всередині сухих приміщень із стандартними вимогами до електробезпеки. Доступні модифікації із заземленням, захисними шторками, кришкою. 
  • Розетки слаботочні для підключення різних пристроїв до телекомунікаційних мереж — Інтернету, дротової телефонії, кабельного телебачення. Передбачені одинарні та спарені варіанти з різною комплектацією.
  • Вимикачі стандартні з однією, двома та трьома клавішами. Можна придбати електрофурнітуру з підсвічуванням.
  • Перемикачі електричні для організації багатоточкового керування однією зоною.
  • Дімери (світлорегулятори) для керування яскравістю свічення лампочок розжарювання.
  • Дизайнерські терморегулятори механічні та програмовані для контролю температурного режиму електричної теплої підлоги.

Електрофурнітура є набірною. Встановлюйте у багатомісній рамці всі необхідні електроустановлювальні вироби, виконані в єдиному стилі.

Можна купити електрофурнітуру у кількох кольорах, витримавши стиль інтер'єру приміщення.

Хочете купити електроустановлювальні вироби або тільки вибираєте — зателефонуйте нам. Наші ціни та якість вас порадують.

Часті питання про електрофурнітуру

✓Ви продаєте розетки та вимикачі оптом?

Так звичайно. При закупівлі електрофурнітури оптом ціни будуть нижчими, ніж у роздрібному прайсі.

✓Хто може купити електрофурнітуру оптом?

Компанія надає оптові умови на замовлення розеток та вимикачів виключно для компаній та фізичних осіб-підприємців, що працюють у даній галузі.

Ціна на найпопулярніші моделі електрофурнітури

 Найменування Ціна
 Реле напруги Zubr 3F 881 грн за штуку
 Реле напруги Zubr D2-50 red 953 грн за штуку
 Вимикач перехресний одинарний, колір бежевий 163 грн за штуку

У нас Ви також можете купити: