Доставка

Завантаження...

Дякую за інтерес до нашої продукції!

Ми оперативно доставимо ваше замовлення до будь-якої точки України зручним для вас способом з наступних:
Самовивіз
Доступний у м. Києві Васильківська, 30 (м. Васильківська). Перед вибором цього способу переконайтеся, що ваше замовлення сформоване та підготовлене до видачі. Перед самовивозом рекомендуємо зв'язатися з менеджером для перевірки вашого замовлення.
Доставка товару через НОВА ПОШТА
Доставка за допомогою послуг Нова пошта доступна всім покупцям нашого сайту в будь-яку точку України. Ми беремо на себе всі витрати на роздрібні покупці за умови 100% попередньої оплати замовленого Товару. У разі вибору інших засобів оплати вартість доставки визначається за тарифами перевізника. Замовлений товар передається перевізнику щодня.
 
Доставка кур'єром
Наші кур'єри з радістю доставлять Ваше замовлення по Києву та в межах радіусу 10 км щодня, за умови його підтвердження та погодження з Warm-On часу та адреси доставки, а також інші суттєві умови. Доставка кур'єром в інші міста України можлива за допомогою послуг доставки до дверей перевізника Нової пошти.
Доставка товару через Meest Express
Доставка товару за допомогою послуг MeestExpress доступна на вибір покупця та підтвердження вашого замовлення. Warm-On передає ваше замовлення даному перевізнику наступного дня після підтвердження та оплати замовлення. При виборі цього перевізника післяплати недоступні.