Гофрована труба з нержавіючої сталі

Завантаження...
Сторінка

Гофрована труба з нержавіючої сталі за ціною виробника - опт і роздріб

На сайті e-commerce магазину WarmOn представлений великий вибір якісної гофротруби з нержавіючої сталі Stahlmann для різних технічних цілей. В наявності — нержавіюча гофра в бухтах завдовжки від 10 до 200 метрів. Ви можете купити гофровану трубу з нержавіючої сталі діаметром від півдюйма (15А) до дюйма з чвертю (32А) оптом та в роздріб.

Гофра з нержавіючої сталі Вармон

Прямі поставки з власного складу виробника забезпечують оптимальні ціни на нержавіючу гофровану трубу. Це гарантовано якісна продукція, яка відповідає заявленим технічним характеристикам та пройшла відповідну сертифікацію та випробування.

Гофротруб з нержавіючої сталі доставляється по всій Україні. Якщо вам потрібна допомога щодо використання лінійки пропонованих матеріалів на конкретному об'єкті — зв'яжіться зі спеціалістом компанії Warm-On безпосередньо. Консультації — безкоштовні.

Особливості нашої гофрованої труби з нержавіючої сталі

Торгова марка Stahlmann випускає кілька типів нержавіючої гофри:

  • Невипалена гофрована труба з нержавіючої сталі завдяки своїй жорсткості ідеально підходить для прокладання прямолінійних ділянок комунікацій. Особливо, якщо траса має велику протяжність.
  • Відпалена гофротруба нержавіюча набуває більшої гнучкості порівняно з невідпаленою. При цьому, дотримуючись рекомендованого мінімального радіусу повороту, просвіт труби не зменшується.
  • Газова гофра з нержавіючої сталі додатково захищена полімерною оболонкою стандартного жовтого кольору і призначена для підключення газового обладнання в системах внутрішнього газорозподілу.
  • Забарвлена ​​гофрована нержавіюча труба для дизайнерських рішень. Доступні вироби з покриттям різних кольорів — чорний, червоний, золотистий, білий та інші. Використовується в тому числі як гофрований кабель канал для відкритої електропроводки.

У сталевих гофрованих труб температурне розширення у двадцять разів нижче, ніж у пластикових. Вони чудово підходять для транспортування гарячої води та теплоносія.

Нержавіюча гофра має ще одну важливу властивість. Вона має нульовий рівень проникнення кисню ззовні. Таким чином, мінімізується корозійне руйнування елементів мережі, виготовлених зі звичайної сталі.

Нержавіюча сталь не погіршує якість питної води.

Призначення гофри з нержавіючої сталі

Stahlmann пропонує купити гофровану трубу з нержавіючої сталі, яка може застосовуватися:

  • для прокладання кабель-каналів для трасування електричних кабелів;
  • внутрішньобудинкове розведення водопостачання;
  • водяної теплої підлоги;
  • систем опалення та обв'язування опалювальних котлів;
  • підключення до обладнання, що працює на природному газі;
  • гнучка підводка при складанні технологічного обладнання та в системах пожежогасіння.
Гофра з нержавіючої сталі система пожежогасіння

Ми допоможемо купити гофротрубу з нержавіючої сталі потрібного типу. Для постійних та оптових клієнтів передбачені спеціальні ціни та унікальні торгові пропозиції.


Ціни на трубу гофровану нержавіючу сталь

 Найменування Ціна
 Труба гофрована з нержавіючої сталі SS304 STAHLMANN 15А від 750 грн за 10 м
 Труба гофрована з нержавіючої сталі SS304 STAHLMANN 20А від 1254 грн за 10 м
 Труба гофрована з нержавіючої сталі SS304 STAHLMANN 15А від 1500 грн за 20 м
 Труба гофрована з нержавіючої сталі SS304 STAHLMANN 32А від 1950 грн за 10 м

*Точні ціни дивіться на картці товару

Часті питання про гофровану трубу з нержавіючої сталі

✓ Різниця між відпаленою та невідпаленою гофрованою трубою з нержавіючої сталі тільки в жорсткості, чи є й інші відмінності?

Гофрована труба відпалена проходить додаткову термічну обробку. Її хімічний склад і механічна міцність залишаються такими ж, але матеріал стає пластичним і при вигині не схильний до мікророзтріскування. За допомогою відпаленої гофротруби легше укласти криволінійні комунікації зі складною геометрією.

✓ Чи можна купити гофровану нержавіючу трубу у відрізку потрібної довжини?

Ми продаємо гофротрубу з нержавіючої сталі тільки в бухтах зазначеної довжини. Ціна в каталозі вказана на всю бухту.

У нас Ви також можете купити: