Світлорегулятори (димери)

Завантаження...

Дімери для ламп розжарювання та побутових галогенних джерел світла - опт і роздріб

E-commerce компанія WarmOn пропонує купити димери (регулятори яскравості світла) з лінійки Florence виробника OneKeyElectro оптом та в роздріб. Це дуже стильна колекція, де представлені всі необхідні електроустановлювальні вироби для дому, квартири, офісу. Завдяки високій надійності наші вимикачі з регулюванням яскравості можуть використовуватися на об'єктах з високим експлуатаційним навантаженням. До них належать громадські будівлі, готелі, навчальні заклади тощо.

Як прямий представник виробника, WarmOn:

  • встановлює мінімальні ціни на вимикач диммер;
  • підтримує на власному складі в Україні весь актуальний асортимент регуляторів світла у достатній кількості — у найкоротший термін обслуговуємо замовлення будь-якого обсягу;
  • надає технічні консультації — перш ніж купити димер, ви можете порадитися з нашими фахівцями.

Відправляємо димери (вимикачі з регулюванням яскравості світла) по всій Україні поштовими компаніями. Вартість доставки оплачується окремо. У Києві світлорегулятор можна забрати самостійно.

Діммер — зручне та економне рішення для сучасного інтер'єру

Регулятор яскравості (димер) плавно змінює інтенсивність свічення від максимуму до нуля. Він призначений для підключення ламп розжарювання чи галогенок. Сумарна потужність керованої групи освітлення не повинна перевищувати 600 Вт.

Діммер, як і просто вимикач — помітна частина інтер'єру. Виробник подбав не тільки про добротну якість своєї електрофурнітури, а й про дизайн:

  • Всі зовнішні деталі виконані із міцного довговічного полікарбонату. Він стійкий до високих температур і має високу механічну міцність.
  • У регулятора яскравості світла ергономічна форма, яка чудово вписується в будь-який інтер'єр.
  • Ви можете купити диммер у кількох варіантах кольору — білий, бежевий, сірий та чорний. Якісне фарбування матеріалу залишається ідеальним навіть після багатьох років постійного використання.
  • Діммер продається у вигляді окремого механізму під установку в одинарну або багатопостову рамку. При цьому комплектація вільних місць рештою фурнітури повністю визначається вашими побажаннями. Рамки також доступні у базових кольорах. Комбінуйте різні варіанти та знайдіть найкраще рішення для вашого інтер'єру.
  • Контактна група — сплав міді. Гвинтові клеми із вигнутими майданчиками забезпечують надійний контакт пристрою з проводами.

Дімери призначені для встановлення всередині приміщень на проведення прихованого монтажу.

Якщо вам потрібна велика партія вимикачів з регулюванням яскравості, найкраще оформити попереднє замовлення на димери та іншу фурнітуру. Ми зарезервуємо обрані позиції та забезпечимо їх наявність на обумовлену дату за узгодженою ціною.

Ціни на димери - популярні моделі

 Найменування Ціна
 Світлорегулятор 600 W для ламп розжарювання та галогенних ламп, колір бежевий 357 грн за штуку
 Світлорегулятор 600 W для ламп розжарювання та галогенних ламп, колір сірий 383 грн за штуку
 Світлорегулятор 600 W для ламп розжарювання та галогенних ламп, колір білий 357 грн за штуку

*Точні ціни дивіться на картці товаруУ нас Ви також можете купити: